جمعی از مستبصرین و شیعیان شهر زابل با حضرت آیت الله سید علی حسینی میلانی (دام ظله) دیدار کردند.

به گزارش _ اسلام پرس _ ؛ شامگاه روز یکشنبه ۱۳۹۱/۴/۲۵ جمعی از مستبصرین و شیعیان شهر زابل با حضرت آیت سید علی حسینی میلانی (دام ظله) دیدار کردند.

 

دراین دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، برخی از مشکلات مناطق شیعه نشین شهر زابل مطرح شد.

 

همچنین حضرت آیت الله حسینی میلانی در بیانات خود با اشاره به خستگی های مسلمانان صدر اسلام، رمز موفقیت آنها را صبر و استقامت و اطاعت از رسول خدا (صلی الله علیه و آله ) دانستند و الگویی برای همه مسلمانان دانستند و حضّار را به صبر و استقامت در برابر مشکلات دعوت فرمودند و اطاعت از امام زمان علیه السلام را تنها راه نجات از فتنه های آخر الزمان و پیروزی در برابر دشمنان اسلام دانستند.

لازم بذکرست گسترش تشیع پس از رواج یافتن تفکرّات خشک و متحجّرانه وهابیّت و همچنین همکاری برخی از سران فرقه دیو بندیه با این فرقه استعماری به حدّیست که باعث ترس برخی از مفتیان  و مولوی های تندرو در این خطّه از میهن عزیمان شده است بطوریکه در جلسات خویش بر راهکارهای جدید جلوگیری از گسترش مذهب اهلبیت عصمت وطهارت و جذب نیروهای جوان از طریق سمینارها و جلساتی موسوم به «علما و دانشجویان اهل سنّت»و یارگیری و فریب  جوانان از طریق دعوت شدگان و آموزش دیدگان این جلسات و سمینارها تأکید می نمایند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 تیر 1391    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارجهان اسلام ومسلمانان، اخبارشبکه های اسلامی، اخبارشبکه های برون مرزی، شبکه های جهانی،     |
نظرات()