دانشجویان سلفی که حامل سلاح های سرد بودند به هنگام مواجه شدن با داشجویان قطیفی با سردادن شعارهای طائفه ای سعی بر تحریک جوانان قطیف داشتند و سلاح های خود را نیز به نشانه هجوم به دانشجویان قطیف بالا می‎بردند.

wesalfa-وصال حق:

به گزارش وصال حق به نقل ازخبرگزاری اهلبیت(علیهم السلام)-خبرهای در یافتی از عربستان حاکی است سه تن از دانشجویان شیعی مذهب قطیف، روز چهارشنبه 14 دی ماه دردانشگاه "جوف" واقع در شمال عربستان به هنگام خروج از دانشگاه مورد هجوم دانشجویان وهابی این دانشگاه قرار گرفتند.

دانشجویان سلفی که حامل سلاح های سرد بودند به هنگام مواجه شدن با داشجویان قطیف با سردادن شعارهای طائفه ای سعی بر تحریک جوانان قطیف داشتند و سلاح های خود را نیز به نشانه هجوم به دانشجویان قطیف بالا میبردند.در این میان داشجویان دیگری برای دفاع و حمایت از داشجویان قطیف به کمک آنان آمدند.

این دانشجویان وهابی در ادامه رفتارهای وحشیانه خود ، با تعقیب دانشجویان قطیف تا محل اسکان آنان، یکی از دانشجویان قطیفی را مجروح و وی را ازناحیه سر مصدوم کردند.

گفته می شود رئیس دانشگاه جوف با شنیدن خبر، این عمل وقیحانه و وحشیانه را محکوم نموده و از ورود سلاح های سرد به حریم دانشگاه بسیار متعجب شده است.

دکتر"طارش شمری" متعهد شده این موضوع را شخصا پیگیری نماید و مجرمین را به مقامات امنیتی معرفی و تحویل دهد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 17 دی 1390    | توسط: سنت نبوی    |    |
نظرات()