'مطرف البشر' قاضی سعودی از دادگاه قطیف خواست تا خانم'نادین البدیر' مجری و نویسنده تلویزیون سعودی را به اتهام توهین به ملت سعودی و هیئت امر به معروف و نهی از منکر، محاکمه کند.

 

به گزارش  پایگاه اینترنتی وصال حق به نقل ازشیعه نیوز، چندی پیش خانم "نادین البدیر" در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت، هیئت امر به معروف و نهی از منکر متشکل از عده‎ای زندانی سابقه دار و قاچاقچی مواد مخدر تشکیل شده است.
وی تاکید کرد: عناصر این هیئت در حقیقت، به دنبال پیشگیری و مبارزه با فسادی که قرآن به آن اشاره کرده است، نمی باشند. بلکه تلقی آنان از فساد، تنها تفاسیر و برداشت های شخصی از برخی امور می‎باشد.
در پی این اظهارات، "مطرف البشر" قاضی سعودی از دادگاه قطیف خواست تا وی را به اتهام توهین به ملت سعودی و هیئت امر به معروف و نهی ازمنکر، محاکمه نمایند.
همچنین یک نظرسنجی در چندین روزنامه سعودی در مورد برداشت های شهروندان عربستانی و دیدگاه آنان به هیئت امر به معروف و نهی از منکر صورت گرفته است. در این نظر سنجی تعداد زیادی از شهروندان عربستانی، دیدگاه ها و انتقادات خود را نسبت به روش و اساسنامه این هیئت امر به معروف و نهی از منکر ابراز کرده اند./ shia-news
223نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 بهمن 1390    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارجهان اسلام ومسلمانان،     |
نظرات()