طنز دینی سال 1433؛

شبکه وهابی که اخیرا در دروغ پردازی و تحریف حقایق تاریخی گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند در سخنانی جدید پیامبر اکرم(ص) و معصومین(علیهم السلام)را وهابی خواندند!

کارشناسان شبکه وصال چندیست که در تحریف مسائل مسلم دینی با یکدیگر به رقابت برخاسته و هر بار در ادعایی عجیب به انکار و تکذیب یکی از مسلمات تاریخ اسلام می پردازند.
در این راستا ملازاده یکی از کارشناسان این شبکه در ادعایی طنز گونه گفت:«علی(ع)،حسن (ع)،حسین(ع) و تمام امامان وهابی هستند.بنده همیشه علنا اعلام می کنم که ائمه اهل بیت(ع) به قول امروز وهابی بودند بدون هیچ شکی.»
لازم است به استاد ملازاده یادآوری کنیم که از جنبه تاریخی ،دوران زندگی محمد بن عبدالوهاب در سال های1115-1206 هجری قمری بوده است و ادعای وی در خصوص وهابی بودن اهل بیت (علیهم السلام)از جنبه تاریخی بیشتر به طنز شبیه است.
باید از ملازاده پرسید که اگر پیامبر (ص) و ائمه معصومین(علیهم السلام) وهابی بوده اند! تکلیف جماعت عظیم مسلمانان (اعم از شیعه و سنی) و بزرگان اهل سنت که در کتب متعدد از عبدالوهاب برائت جسته اند چیست؟
کسانی همچون پدر و برادر عبدالوهاب که خود سنی و از اولین منتقدان تفکرات عبدالوهاب بوده اند را باید چه نامید؟
گذشته از آنکه احادیث متعددی از حضرات معصومین(علیهم السلام)در کتب شیعه و سنی موجود است که در تناقض کامل با آراء فرقه وهابیت می باشد.

منبع:جام نیوز

تهیه وتنظیم:وصال حق؛wesalfa

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 بهمن 1390    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارجهان اسلام ومسلمانان،     |
نظرات()