شبکه وهابی وصال با مظلوم نمایی و با هدف فریب اذهان عمومی در تلاش است تا منابع مالی خود را کمک های مردمی خوانده تا خود را یک شبکه مردمی معرفی کند.

 در راستای سیاست های از پیش تعیین شده توسط شورای مدیرتی شبکه های وهابی فارسی زبان که مدیریت و تامین سیاست و منابع مالی شبکه های فارسی زبان وهابی را برعهده دارند مدیر شبکه فارسی زبان وصال فارسی در یک برنامه زنده تلویزیونی به مظلوم نمایی برای شبکه خود پرداخته و مدعی شد چند نفر قرار است به شبکه اش کمک کنند و اگر آنها این کار را نکنند دوباره به سراغ مردم می آید.
وی برای این که وانمود کند این شبکه به وسیله کمک های مردمی اهل سنت اداره می شود با مطرح کردن تعطیلی این شبکه در صورت عدم حمایت مالی مردم، گفت: «حالا مردم اگر کمک کردند که کردند، و در غیر این صورت، ناچاریم بعد از چند ماه، پرده را پایین بکشیم و تا 4 ماه آینده، سرنوشت این تلویزیون مشخص می شود. اگر مردم همت کنند و هزار نفر را پیدا کنند که هر کدام در سال، هزار دلار به شبکه ما کمک بکنند، ما راه می افتیم و مشکلی برای شبکه مان بوجود نمی آید.»!
گفتنی است که شبکه های وهابی که سالانه بصورت قارچ -وار خصوصادر سال های اخیر- رو به افزایش است نمی تواند و نباید که به وسیله کمک های مردمی اداره شود چون هزینه ای بسیار بالای این نوع شبکه ها و سیاست های تعریف شده توسط سران وهابی که عمدتا به عربستان سعودی متصل هستند تعیین می شوند و این ادعا که از اول پیدایش آنها مطرح می شود بیشتر جنبه تبلیغاتی و در راستای مردمی نشان دادن و عدم وابستگی به کشورهای عربی خلیج فارس است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 اسفند 1390    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارشبکه های برون مرزی،     |
نظرات()