منابع آگاه از حمله ناگهانی نیروهای امنیتی آل‌خلیفه به زندانیان یکی از زندان‌های این رژیم در سپیده دم چهارشنبه و هتک حرمت قرآن کریم خبر دادند. مسئولان مربوطه هدف خود از این اقدام را بازرسی از زندان اعلام کردند، اما به محض ورود شروع به ضرب و شتم و به هم ریختن وسایل شخصی آنان کردند.

به گزارش «سایت وصال حق» ، منابع آگاه اعلام کردند که سپیده دم چهارشنبه نیروهای امنیتی و مسئولان زندان "الحوض الجاف"، یکی از مخوف‌ترین زندان‌های رژیم آل‌خلیفه در حالی به طور ناگهانی حمله بردند که زندانیان در خواب و استراحت بودند.

نیروهای امنیتی و ضد شورش و مسئولان زندانیان به همراه سگ‌های پلیسی خود سپیده دم چهارسنبه به زندانیان بند 10 زندان الحوض الجاف حمله برده و با از خواب بیدار کردن آنها اقدام به بازرسی بندهای آنان کردند.

مسئولان مربوطه هدف خود از این اقدام را بازرسی از زندان اعلام کردند، اما به محض ورود شروع به ضرب و شتم و به هم ریختن وسایل شخصی آنان کردند.

شاهدان عینی می‌گویند: مزدوران آل‌خلیفه به این حد از آزار و اذیت اکتفا نکردند، با نسخه‌های قرآنی که از آن زندانیان بود را بر زمین انداخته و پاره کردند.

این اقدام توهین آمیز مزدوان آل‌خلیفه اعتراض زندانیان بحرینی و درگیری آنها با ماموران زندان و نیروهای امنیتی را به دنبال داشت که موجب مجروح شدن چند نفر از زندانیان شد.

شاهدان عینی تاکید می‌کنند که مزدوران آل‌خلیفه پس از انداختن قرآن‌ها بر زمین و پاره کردن آنها اقدام به لگد کوب کردن انها و خوردن کردن مهرهای تربت حسینی کردند تا مانع نماز خواندن زندانیان بر آنها شوند.


منبع : فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی الشیعه

نوشته شده در تاریخ جمعه 19 اسفند 1390    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارجهان اسلام ومسلمانان، اخبارشبکه های اسلامی، اخبارشبکه های برون مرزی، شبکه های جهانی،     |
نظرات()