تصاویر دختران و زنان وابسته به خاندان آل سعود نشان می دهد که بیشتر آنان نه تنها به اصول دین مبین اسلام پایبند نیستند، بلکه حتی به اصول و اندیشه های فرقه وهابیت نیز التزام ندارند.

به گزارش وصال حق به نقل ازجام نیوز، سایت باراک اوباما در خبری نوشت: «امروز بسیاری از کارشناسان امور مذهبی، بزرگ ‌ترین مشکل دنیای اسلام را تحرکات وهابیت می دانند، فرقه ای که فتوای علمای آن ناشی از تاثیرات عناصر اسرائیلی در میان بزرگان عربستان است.»
با نگاهی گذرا به اندیشه افراطی وهابیت، در ابتدا به نظر می ‌رسد که این فرقه ضاله نه تنها تلاش کرده احکام و اصول اسلامی در زمینه های مختلف و به ویژه در برخورد با زنان را رعایت کند، بلکه یک گام نیز از این مسأله فراتر رفته است و با محدود کردن زنان در فضای اجتماعی سعی دارد آنان را از بی بند و باری های جامعه منع کند.
اما تصاویری که چندی پیش در برخی رسانه های جهان از وضعیت حجاب در عربستان پخش شد نشان داد واقعیت این امر چیز دیگری است، پخش این تصاویر نشان دهنده این امر بود که دولتمردان آل سعود که در زمره اصلی ترین رهبران سیاسی وهابیت به شمار می ‌روند، زنان خود را مجبور به پایبندی به احکام و اصول اسلامی و یا حتی اصول فرقه وهابیت نمی کنند و زنان و دختران خاندان آل سعود مجبور نیستند مانند دیگر زنان عربستان سعودی که اکثرشان صورت خود را با پوشیه (نقاب) می‌پوشانند، رفتار کنند.
 بی حجابی ، برهنگی در مهمانی ها ، تعدد زوجین در زنان و.... از نمونه های کوچک بی بند و باری ها و فساد جنسی زنان و دختران وابسته به بنیان گذاران سختگیرترن مذهب جهان می باشد.
به نظر می رسد در تعالیم فرقه وهابیت هنگامی که فرزندی در خاندان حاکم بر عربستان متولد می شود از تمامی اصول و احکام اسلامی فارق است.
در کاخ شاهزادگان سعودی شرب خمر و استعمال مواد مخدر موضوعی عادی است، موضوعی که اگر یک شهروند عادی خارج از کاخ، مرتکب آن شود، با مرگ یا مجازات شدید روبرو می شود.
شاهزادگان سعودی حشیش مصرف می کنند و عاشق کوکائین هستند. هر چه بخواهند از این مواد برای خود تهیه می کنند، زیرا بازرسی از آنها صورت نمی گیرد.
رسانه‌های دیداری جهان نیز چندی پیش در پایان نشست گروه ۲۰ در نیویورک صحنه‌ای را نشان دادند که واقعاً شرم‌آور و حیرت‌انگیز بود.
این صحنه نشان می‌داد ملک عبدالله پادشاه عربستان در حالی که جام شراب خود را به جام شراب بوش می ‌زد آن را می‌نوشد!
به نظر می رسد که احکام فرقه ضاله وهابیت همچون حرمت شرابخواری، مجازات مصرف مواد مخدر و داشتن حجاب برای مردم است نه خاندان سعودی!

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین 1391    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارشبکه های برون مرزی، شبکه های جهانی،     |
نظرات()