کارشناس وهابی شبکه وصال ادعا کرد دردی بالاتر از این نیست که ملتی روزی را جشن بگیرد و عید بداند که در آن روز حق انتخاب حاکم از او سلب شده است!!

به گزارش وصال حق به نقل از سرویس دینی جام ، اسدی نیا کارشناس وهابی شبکه وصال که تاکنون سعی می کرد مذهب خود را مخفی نگه دارد، با استناد به سخن یکی از مراجع که اعیاد شیعیان را 3 عید قربان، فطر و عید غدیر خم بر شمرده بود، اظهار داشت: «هیچ دردی و هیچ مصیبتی بالاتر از این نیست که ملتی روزی را جشن بگیرد که در آن روز حق انتخاب حاکم از او سلب شده است.»
لازم به ذکر است که این کارشناس وهابی بصورت غیر مستقیم عصمت پیامبر(ص) را زیر سؤال برده و نفی می کند زیرا واقعه غدیرخم که مورد اتفاق شیعه و سنی است توسط پیامبر اتفاق افتاد و در واقع امامت علی(ع) با دست های مبارک پیامبر(ص) صورت گرفته است که طبق نظر این کارشناس باید گفت که پیامبر(ص) در این روز حق انتخاب حاکم را از مردم سلب نموده و این سلب حاکمیت از سوی پیامبر صورت گرفته است که این نیز ظلم محسوب می شود و با عصمت پیامبر ناسازگار است.
سخن این کارشناس در واقع تاختن بر علیه شیعیان است و إلا به عقیده ایشان حاکمیت پیامبر به عنوان رسول خدا نیز باید نوعی سلب انتخاب حاکم از مردم باشد و همچنین باید گفت انتخاب پیامبران الهی از سوی خداوند برای امر رسالت نیز، همگی ظلم و ستم بر مردم است.
این در حالی است که شیعیان انتخاب حضرت علی(ع) را همچون انتخاب پیامبر از جانب خداوند دانسته به گونه ای که پس از انتخاب ایشان به امامت آیه «الیوم أکمَلتُ لکُم دینکُم» نازل شد و اعلام کرد که دین خدا با امامت علی(ع) کامل شد.
برای اثبات ولایت امیرالمومنین(ع) نیز دلایل زیادی وجود دارد که در کتاب هایی همچون کتاب غنی «الغدیر» علامه امینی نقل شده است و هیچ مسلمانی شک ندارد که توصیه های پیامبر، ابلاغ وحی الهی است و خداوند و پیامبرش بهتر از دیگران به مصالح امت مسلمان واقفند.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین 1391    | توسط: سنت نبوی    | طبقه بندی: اخبارشبکه های برون مرزی، شبکه های جهانی،     |
نظرات()