شبکه های ماهواره ای فارسی زبان وهابی که در چند سال اخیر با حمایت وهابیت عربستان شروع به کار کرده اند به دنبال آن هستند که اهداف غرب در کشورهای اسلامی را تحقق بخشند.

به گزارش وصال حق، شبکه های وهابی فارسی زبان که با اسم شبکه های مروج توحید و مدافع اهل سنت برای ایران و کشور های فارسی زبان برنامه پخش می کنند همه روزه در برنامه های زنده و ضبطی خود به روش های مختلف و با صراحت، شیعیان و اهل سنت را مشرک و کافر و ضد دین معرفی می کنند.
این شبکه ها و مدیرا ن آنها که عمدتا به وهابیت عربستان وابستگی مالی و سیاسی دارند همه روزه به پخش کلیپ ها و سخن رانی ها و روایاتی می پردازند که در آن عقاید اهل سنت و یا شیعیان را مورد نقد علمی و یا تاریخی قرار می دهد.
این شبکه ها که همواره خود را نمایندگان اهل سنت ایران و فارسی زبانان معرفی می کنند با ترویج افکار فرقه وهابیت به تخریب مذاهب اهل سنت و شیعه می پردازند به طوری که یکی از کارشناسان ثابت شبکه کلمه در اظهاراتی صریح مدعی شد: «فتاوای ابو حنیفه با عقل سازگار نیست.»

وصال-وصال حق-وصال فارسی-نور(ظلمت)-کلمه فارسی
اختلاف اندازی میان مسلمانان و تخریب وجهه جهانی اسلام در واقع پروژه ای است که از طرف غرب و به وسیله گروه های افراطی همچون وهابیت و طالبان و القائده در جهان صورت می گیرد.
منبع:جام

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین 1391    | توسط: سنت نبوی    |    |
نظرات()